Digipack z indywidualnym nadrukiem na 2 płyty (zaokrąglane rogi, sztywna tektura, bez owijania)

Dostępność: brak towaru
Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: DIGIPACK_2PLYTY

Opis

Zamawiając ten produkt otrzymasz: opakowanie typu Digipack na 2 płyty, wykonany z grubego kartonu, oklejony z przodu i z tyłu (bez zawijania na boki) papierem zadrukowanym przesłaną grafiką. Opakowanie posiada wklejane dwie tacki przezroczyste do włożenia dwóch płyt CD, DVD lub BD. Rogi opakowania są zaokrąglone. Podana cena nie obejmuje płyt, należy je dokupić oddzielnie. Nadruk na papierze (mat, satynowany) do oklejenia Digipacka wykonywany jest cyfrowo, z palety barw CMYK.

Należy przesłać 2 pliki graficzne.

  • Pierwszy plik na strony zewnętrzne opakowania, czyli na 1 stronę (tytułowa) i 4 stronę (tył) digipacka. Wymiary pliku graficznego to: szerokość 297 mm w tym wliczony grzbiet około 14-17 mm, wysokość 152 mm, przy czym po obcięciu widoczny będzie obszar: szerokość 289 mm i wysokość 127 mm. Ze względów technologicznych do obszaru widocznego trzeba dodać tzw. spad, minimalnie po około 3 mm z każdej strony projektu graficznego.
  • Drugi plik na strony wewnętrzne opakowania, czyli na 2 i 3 stronę z wklejonymi tackami na płyty. Wymiary pliku graficznego to: szerokość 297 mm w tym wliczony grzbiet około 14-17 mm, wysokość 152 mm, przy czym po obcięciu widoczny będzie obszar: szerokość 289 mm i wysokość 127 mm. Ze względów technologicznych do obszaru widocznego trzeba dodać tzw. spad, minimalnie po około 3 mm z każdej strony projektu graficznego.

Akceptowane pliki graficzne: TIF, JPG, PDF, AI - zalecana przestrzeń barw CMYK. Rozdzielczość 300-600 dpi.

UWAGA: Projekty niezgodne ze specyfikacją będą automatycznie dopasowywane co może powodować np. obcięcie liter, loga itp. W projektach zrobionych bez "spadu" mogą pojawić się na brzegach białe obszary (wynika to z braku technologicznej możliwości ucięcia kartonu po samej krawędzi).

UWAGA: Nie przesyłamy email-em pliku do podglądu ani informacji o jego poprawności, chyba że została zaznaczona opcja "Kontrola poprawności plików".

UWAGA: Pliki w przestrzeni barw RGB będą automatycznie konwertowane do przestrzeni barw CMYK co może w skrajnych przypadkach prowadzić do dużych niezgodności kolorystycznych.

UWAGA: Ze względów technologicznych nie możemy dać gwarancji powtarzalności kolorystycznej w dłuższych okresach czasu między zamówieniami.

Dane techniczne

Wymiar digipacka (złożony) szerokość 142 mm, wysokość 128 mm
Ilość płyt do włożenia 2 płyty
Materiał karton oklejony (bez owijania boków) wydrukiem na papierze, przezroczyste plastikowe tacki na płyty
Druk cyfrowy z palety barw CMYK, papier matowy o grubości 120-160 gram

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl