Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Numer konta bankowego: M-Bank  69 1140 2004 0000 3402 3289 6701. Przysyłając nam e-mailem potwierdzenie zapłaty przyśpieszysz realizację zlecenia.
  • BLIK przelew na telefon – wpłaty można dokonać przelewem na wskazany w mailu telefon. Wpłata jest widoczna na naszym koncie praktycznie natychmiast.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetowej bramki płatniczej PayPal. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayPal do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.